cingiro.com'dan sipariş verdiğiniz için teşekkür ederiz. cingiro.com'dan verdiğiniz siparişlerinizin tümü siz değerli müşterilerimize ... Kargo aracılığı ile gönderilmektedir.

cingiro.com'dan saat 15:00'a kadar vermiş olduğunuz siparişleriniz, hafta sonu ve resmi tatil günleri hariç olmak üzere, aynı gün içerisinde kargoya verilmektedir. Saat 15:00'dan sonra verilen siparişleriniz ise, hafta sonu ve resmi tatil günleri hariç olmak üzere, en geç 1 işgünü içerisinde kargoya teslim edilir. Hafta sonu ve resmi tatil günlerinde verdiğiniz siparişleriniz takip eden ilk işgünü içerisinde kargoya verilir.

Mağduriyet yaşamamanız için kargo firmasından siparişinizi teslim alırken dikkat etmeniz gereken birkaç konu vardır:

Kargo paketini nasıl teslim almalıyım?

Kargo yetkilisi, zamanla yarıştığı için ürünü hemen teslim edip gitmek isteyebilir ancak burada dikkat edilmesi gereken bir husus vardır: Kargo paketi teslim alınmadan ve paket içindeki ürünün hasarlı olup olmadığı kontrol edilmeden kargo formuna imza atılmamalıdır. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belge imzalanmadan kargo yetkilisine iade edilmeli ve tutanak tutulması sağlanmalıdır. Böyle bir durumla karşılaşıldığından, mağdur olan müşterimize yeni ürün derhal gönderilecektir. Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden cingiro.com sorumlu değildir.

Teslim edilen pakette deformasyon varmı?

Kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Bir sorun görünmüyorsa kargo formunu imzalayınız. Kutu içerisindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinden kargo hasar tutanağı talep ediniz. (Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almayınız çünkü söz konusu hasarlı ürünün/ürünlerin cingiro.com'a geri gelmesi gerekmektedir.) Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden kargolanacaktır.

 

 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır